وابسته به مدیران: شما اشتباهات برنامه های وابسته بالا پنج بزرگترین


در این مقاله من به مدیران وابسته به اشتباهات آنها باید به جلوگیری از اگر آنها می خواهند برای ساخت یک برنامه موفق وابسته به نشان می دهد.

من مجبور به نوشتن این مقاله بعد از دیدن همان اشتباهات ساخته شده توسط بسیاری از صدها نفر از برنامه های وابسته من پیوسته اند زمانی که من شروع به ترویج آنها در سال 1997.

میلیون ها دلار در فروش برای مشتریان من در طول سال تحویل داده اند، به طوری که من می دانم که دو مورد آنها چیزی یا. من از صمیم قلب دوست دارم به پول بیشتری را با برنامه های وابسته، اما مدیران وابسته به آن را برای ما وابسته به آسان نیست. پس امیدوارم این مقاله کمی برای علت انجام دهد.

در اینجا پنج بزرگترین اشتباهات برنامه های وابسته بالا من که امروز من عبارتند از:

1. رقابت با وابستگان خود را.

این بدترین اشتباه ساخته شده توسط شرکت هایی که ارائه برنامه های وابسته است که تا بحال. من اغلب شرکت برای محصولات من در تلاش برای ترویج رقابت با من در رتبه بندی موتور جستجو و در هر پرداخت برنامه های تبلیغاتی کلیک کنید.

چرا شرکت پول و منابع سرمایه گذاری در رقابت با گروه های وابسته به خود را فراتر از من است. در رقابت با من، شما در حال تلاش برای قرار دادن من از کسب و کار. آیا مدیران بازاریابی به حال از آن در راه است که فکر می کردم؟ چرا که اگر شما موفق، شما دیگر نمی خواهد به شبکه های وابسته به صحبت از.
باکس باز

پول بهتر خواهد بود در حمایت از شبکه های وابسته به خود را با ایجاد یک محصول بهتر، ارائه آمار ارجاع تر، پرداخت های بالاتر کمیسیون، پشتیبانی سریع تر، و بیشتر، معماران و طراحان تازه های تبلیغاتی به سر برد.

بنابراین اگر شما یک مدیر وابسته به خواندن این مقاله هستید، به مدیر وابسته به خود را در جلسه بعدی خود را برای جلوگیری از رقابت با وابستگان خود را، و به جای حمایت از آنها!

2. ارائه نمی وابسته به خود را با مفید، زمان واقعی آمار.

همه بازاریابان برای اندازه گیری اثربخشی هر کمپین بازاریابی در آمار تکیه می کنند. با این حال، اکثر برنامه های وابسته تنها وابسته به خود را با استفاده از آمار اولیه از قبیل تعداد بازدید کنندگان فرستاده می شود، تعداد فروش، ارائه و کمیسیون دست آورده است. این آمار بسیار کمک به وابستگان که می خواهند به اندازه گیری اثر بخشی پرداخت خاص در مبارزات انتخاباتی کلیک کنید.

مدیران وابسته - لطفا در نظر ارائه این آمار و اطلاعات مفید به طوری که من می توانید محصولات خود را به طور موثر بازار:

    
آرشیو روزانه، هفتگی، ماهانه، سه ماهه، و آمار سالانه و بر اساس محدوده تاریخ.
    
کمیسیون به دست آورده، توسط محصول و یا خدمات شکسته، و چگونه مشتری به سایت ارجاع داده شد.
    
به روز رسانی ایمیل روزانه از تمام آمار وابسته.
    
هشدار از طریق ایمیل از طریق مسنجر وابسته است.
    
هشدار از طریق ایمیل از طریق مسنجر از یک محاکمه آزاد جدید ثبت نام کنید.
    
هشدار از طریق ایمیل از طریق مسنجر از فروش جدید و تمام آمار مربوطه. من عاشق شدن ایمیل های جدید آگاه شدن از طریق خرید و فروش!
    
تعداد دریافت آزمایشی رایگان و یا اشتراک.
    
تعداد عودت و آمار مربوطه.
    
سهامداران لینک با شناسه قابل ردیابی، به طوری که دقیقا همان است که وابسته به سایت، و یا مبارزات انتخاباتی آگهی در حال ارسال معارفه و فروش می توانید بگویید.
پی تی سی باز

    کلیک منحصر به فرد - که اشاره به شماره منحصر به فرد از بازدید کنندگان اشاره - علاوه بر کلیک خام - که اشاره به تعداد کل کلیک از پیش.
    
یک لیست از بالا انجام آمار وابسته، به طوری که وابسته می توانید مقایسه چگونه آنها در حال انجام است و مناطق آنها می توانند بهبود در.
    
شامل مهم ترین آمار در بالای خط ایمیل و موضوع. هیچ چیز بدتر از داشتن به پایین برای دیدن آنچه که ارجاع خریداری و یا چه مقدار کمیسیون من را ساخته اند وجود دارد.

زیر تنها در صورتی برنامه های وابسته ارائه می دهد بیش از یک سطح از کمیسیون.

    
کمیسیون به عنوان یک نتیجه از زیرمجموعه های ارسال شده توسط وابستگان 2 لایه دست آورده است.
    
کمیسیون به دست آورده، توسط سطح کمیسیون شکسته.
    
تعداد 2 وابسته به لایه نامیده می شود.

من شده است به ترویج محصولات و خدمات از طریق برنامه های وابسته را برای بیش از 10 سال و من هنوز به برنامه های وابسته در سراسر که هر چیزی که نزدیک به این آمار را فراهم می کند آمده است.

3. جبران خسارت نه وابسته به خود را نسبتا برای کار سخت خود.

# 1 انگیزه ای برای هر وابسته سرد پول نقد سخت است. پول به فروش می رساند! بنابراین به مدیر بازاریابی خود را به آتش بهینه سازی موتور جستجو شرکت و بخش تبلیغات، و تغییر مسیر منابع به پرداخت وابسته به خود را با نرخ کمیسیون عالی.

چیز دیگری که من شاهد کمیسیون من پایین زیر اب به خاطر کسی که من نشانه به برنامه های وابسته مراجعه کرده بودند تا و خرید محصول از طریق لینک های وابسته به خود. تقریبا مانند من دزدیدند کور! من به شدت توصیه مدیران وابسته به جلوگیری از این عمل با ساخت آن سخت تر برای وابستگان به جیب این کمیسیون از خرید خود، حداقل یک اولیه.

4. ارائه به اندازه کافی تازه های تبلیغاتی و طراحان.

بسیاری از مدیران وابسته به نظر می رسد به معماران و طراحان تبلیغاتی خود را کمی فکر. همه آنها را به یک تعداد انگشت شماری از آگهی ها 468x60، دکمه ها و لینک های متنی است. چه اتفاقی می افتد این است که وابسته به تا با استفاده از آگهی های مشابه در صدها و حتی هزاران نفر از وب سایت.

مدیران سهامداران - چه در مورد این طراحان تبلیغاتی؟

    
مقالات و راهنمایی با لینک های وابسته تعبیه شده
    
تبلیغات طبقه بندی شده
    
توصیفات مشتری
    
تبلیغات ایمیل مستقیم
    
امضای پست الکترونیک
    
تبلیغات عضویت در خبرنامه
    پرداخت برای هر کلیک
تبلیغات
    
پاپ آپ / تحت تبلیغات
    
عکس محصولات
    
بررسی محصولات
    
تصاویر محصولات
    
تبلیغات غنی چند رسانه ای
    
آسمان خراش
    
مصاحبه کارکنان

گوش کن! تبلیغات مختلف انجام بهتر در سایت های مختلف. و تبلیغات به طور کلی یک طول عمر یک کارتن شیر. بنابراین ارائه وابسته به خود را با تنوع بیشتر از تبلیغات، بیشتر.
بلاگ باکس


5. ارائه نمی سریع، پشتیبانی با کیفیت برای وابستگان خود را.

این قرن 21st. آیا نمی وابسته به خود را صبر کنید دیگر برای یک پاسخ ایمیل از آن طول می کشد به ارسال نامه ای توسط حلزون پست پست.

هنوز کار پشتیبانی وابسته به خود را برون سپاری ندارد. اگر شما به، سپس حداقل آموزش کارکنان پشتیبانی خود را به طوری که آنها درک فهم و outs از محصولات خود و برنامه های وابسته. من اغلب توسط کارکنان پشتیبانی وابسته که می توانید به من پاسخ به سوالات ساده را زبانم بند آمده بود.

پنج بزرگترین شکایت من در مورد برنامه های وابسته امروز - خب شما آن را داشته. من امیدوارم که مدیران وابسته به توجه داشته باشید و گام های بلندی برای حمایت بهتر وابسته به آنها، چرا که اگر اینکار را نکنید، وابسته خواهد از راه های دیگر به پول را در سایت خود پیدا کنید.

بازاریابان سهامداران - اگر شما با آنچه که من گفته ام به توافق برسند، ارسال این مقاله به مدیران برنامه وابسته به خود را!